O nas

PE “Wognetrow-KOMPLEKT”​

OGNIOODPORNE, WYKŁADZINY, TECHNIKI GRZEWCZE

Firma zajmuje się kompleksową dostawą wyrobów ogniotrwałych: są to wyroby ogniotrwałe formowane – szeroka gama wyrobów ogniotrwałych, w tym cegły szamotowe i ceramika, a także wyroby ogniotrwałe nieformowane – peryklazy, masy ogniotrwałe, zaprawy ogniotrwałe i mieszanki ogniotrwałe do betonu.

 
 

 

 

PE “Vognetryv-KOMPLEKT” to dynamicznie rozwijająca się firma materiałowo-techniczna specjalizująca się w kompleksowym zaopatrywaniu przedsiębiorstw ukraińskich w szeroką gamę surowców i materiałów ogniotrwałych dla różnych gałęzi przemysłu. Nasza firma z wielką starannością ceni i traktuje swoich partnerów biznesowych, którzy w pewnym stopniu powierzają nam stabilność i ciągłość swoich przedsięwzięć.

Dziś nasza firma może zaoferować Państwu szeroką gamę materiałów ogniotrwałych i komponentów różnych producentów w najbardziej optymalnych cenach.

Projektowanie i montaż generatorów ciepła, kotłów, pieców elektrycznych, mufli agregatów próżniowych, produkcja ceramiki do zasilania instalacji wodorowych. Wymiana ościeżnicy i ceramiki ogniotrwałej palnika suszarni zbożowej, płyta wiórowa 32(50), AVM. Produkcja płyt termoizolacyjnych, zatyczek, abmrazurów do wszystkich typów kotłów produkcyjnych. Renowacja drzwi, sklepień i generatorów ciepła. Produkcja indywidualnych wyrobów ogniotrwałych. Wsparcie konsultacyjne i techniczne.