Про нас

ПП “Вогнетрив-КОМПЛЕКТ”​

ВОГНЕТРИВИ, ФУТЕРОВКА, ТЕПЛОТЕХНІКА

Підприємство, що здійснює комплексні поставки вогнетривкої продукції: це формовані вогнетриви – велика різноманітність вогнетривких виробів, у тому числі шамотна цегла і керамічна, а також неформовані вогнетриви – периклаз, вогнетривкі маси, вогнетривкі мерті та вогнетривкі суміші для бетонів.

 
 

 

 

ПП “Вогнетрив-КОМПЛЕКТ” – це компанія матеріально-технічного спрямування, що динамічно розвивається і спеціалізується на комплексному забезпеченні підприємств України широким спектром вогнетривкої сировини та матеріалів для різних галузей виробництва. Наша компанія дуже дорожить і дбайливо ставиться до своїх ділових партнерів, які до певної міри довіряють нам стабільність і безперервність роботи своїх підприємств.

На сьогоднішній день наше підприємство може запропонувати Вам широкий асортимент вогнетривких матеріалів та компонентів від різних виробників за найоптимальнішими цінами.

Проектування та футування теплогенераторів, котлів, електропечей, муфелів вукуумних агрегатів, виготовлення кераміки подавання водневих установок. Заміна амбразури та вогнетривкої кераміки пальника зерносушки ДСП 32(50), АВМ. Виробництво теплоізоляційних плит, заглушок, абмразур для всіх видів виробничих казанів. Реставрація дверей, склепінь притопок та теплогенераторів. Виготовлення індивідуальних вогнетривких виробів. Консультативний та технічний супровід.